
Самоклеюча декоративна 3D панель під камінь гірського туману (бірюзовий піщаник) 700x770x4 мм
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: BPN4-048
+380 (95) 194-77-64
Розмір виробу: 70*77 см, (0,54 м2)
Основні переваги:
> самоклейні (клей уже нанесений на панель)
> є утеплювачем (за нашого часу з ціною за комуналку — це дуже актуально)
> слугує як шумоізоляція, і вібропоглинання
> швидко монтуються
> мийні
> волого та брудовідштовхувальні
> гіпоалергенні
> не виділяють шкідливих речовин
> підходять для нерівних поверхонь
> м'які та безпечні для дітей
> немає сміття під час ремонту та п'яних будівельників)
Матеріал — спінений поліпропілен і захисний шар із ПВХ.
Розмір виробу:
3д панелі — 70*77 см, (0,54 м2)
Можна наклеювати практично на будь-яку основу (Плитка, шпалери тощо)
Застосування: Кухня, ванна, балкон, передпокій, будь-яка кімната, стіна, стеля.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | ПВХ |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 770 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 0.54 кв.м |
| Стан | Новий |
| Структура поверхні | Матова |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.54 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴



